Davet

Değerli Meslektaşlarımız,

20. Ulusal Uludağ Pediatri Kış Kongresi’ni 04 - 07 Mart 2024 tarihleri arasında daha önceki yıllarda olduğu gibi Uludağ’da düzenlemek üzere hazırlıklarımızı yaptık. Bunu duyurmak ve sizleri kongremize davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız.

Pediatrinin çeşitli dallarındaki gelişmeleri birlikte değerlendirmek için ülkemizin seçkin üniversitelerinin tıp fakültelerinden çok değerli bilim insanlarını bilgilerini bizimle paylaşmaları için davet edeceğiz. Ayrıca yurt dışından konuklarımız olacak. Sizlere doyurucu bir bilimsel program sunabilmek amacıyla çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız.

Geleneksel hale gelen ve özlenen Uludağ Pediatri Kış Kongremizde pediatrinin çeşitli dallarını içeren konularda panel, konferans, serbest bildiri, poster ve interaktif oturumlar yer alacaktır.

Gün boyu devam edecek bilimsel oturumların yanında, dinlendirici bir sosyal program ile hoşça vakit geçirmenizi amaçlamaktayız. Uludağ’ın farklı atmosferinde buluşmak ve bilimsel zenginlik yanında doğanın güzelliklerinin tadına birlikte varabilmenin heyecanını duyuyor, sizi kongremizde görmek istiyoruz. Katılımınız bize güç verecektir.

Kongremizde buluşmak üzere sağlıklı günler diler, saygılar sunarız.

Prof. Dr. Nihat Sapan
20. Ulusal Uludağ Pediatri Kış Kongresi Başkanı